מרכז טיפולים מתקדם להחלקות שיער והבראת השיער 1-700-708-228

להוביל לשינוי בתחום השיקום, הטיפוח ובריאות השיער

מטרתנו העיקרית היא להביא לשינוי בתחום השיקום, הטיפוח ובריאות השיער באמצעות מתן פתרונות אמתיים ותוצאות אפקטיביות. אנו מחויבים למחקר ולפיתוח מתמידים, במטרה לפתח פתרונות שיובילו לשיער בריא ומלא חיים, לנשים בכל גיל ולכל סוגי השיער הקיימים.

אנו שואפים לענות על צורכי טיפוח השיער היום-יומיים של כל אישה, לאפשר לה לשמור על שיער בריא, להרגיש נפלא, להיראות מצוין ולמצות בשלמות את חוויות החיים.

אנו יוצרים שלמות עבור שיערך, באמצעות:

חדשנות – מדע וטכנולוגיה – טכנולוגיות  Biomimicry בשילוב פטנט בלעדי שפותח במעבדותינו, NK3000S, טכנולוגיה המחקה את תהליכי השיער המתרחשים בטבע ובכך מסייעת לשערה לשקם את עצמה. באמצעות מחקר ופיתוח מתקדמים המתבצעים במעבדותינו, אנחנו יוצרים דור חדש של מוצרים לשיקום וטיפוח, התורמים לבריאות השיער.

הקשבה ללקוחות – שיערך חשוב לנו בדיוק כפי שהוא חשוב לך. לכן אנו מקפידים להטות אוזן קשבת ללקוחותינו על מנת לשפר ולמקסם את איכות מוצרינו ואת שלל הפתרונות הנלווים אליהם.

אמינות – תוצאות מוכחות בשטח – אנו גאים במוצרינו שמבטיחים תוצאות – ומקיימים. המוצרים שלנו מעניקים השראה וביטחון עצמי לנשים ולמעצבי שיער ברחבי העולם.

מובילות – שמירה על איכות גבוהה – נעשית באמצעות שילוב הטכנולוגיה הבלעדית שלנו, NK3000S, והנוסחאות הייחודיות שלנו המבוססות על פתרונות שנבחרו בקפידה. כל מוצרינו הופקו ממרכיבים בטוחים וטבעיים באיכות ללא פשרות, המעניקים הגנה ארוכת-טווח לשיערך.

מצוינות – בחירת שותפים לדרך – כחברה גלובלית הפועלת בכל יבשת ברחבי העולם, יצרנו רשת ענפה, הכוללת מפיצים וסלונים מובילים לעיצוב שיערהמסייעת לנו להרחיב ולהגדיל את קהל לקוחותינו בכל יום מחדש. אנו עוזרים לשותפינו, מאמינים בהם ומלווים אותם בכל מקום שבו הם נמצאים.

קיימות – דאגה לסביבה – כל הנוסחאות הייחודיות והחדשניות שלנו כוללות מרכיבים טבעיים, מאושרים אקולוגית והאריזות כולן ניתנות למחזור. אנו מפעילים טכנולוגיה "ירוקה" על מנת למזער את פליטת הגז ואת כמות הפסולת ממפעלינו ודורשים זאת גם ממפעלי ספקינו, כדי לצמצם למינימום את "טביעת הרגל הפחמנית" שלנו.