מרכז טיפולים מתקדם להחלקות שיער והבראת השיער 1-700-708-228
אודותינו

אנו מחויבים להוביל לשינוי בתחום שיקום, טיפוח ובריאות השיער

ננוקראטין סיסטם חרטה על דגלה לשפר את איכות החיים בתחום שיקום, טיפוח החלקה ובריאות השיער של לקוחותיה ברחבי העולם. זאת המשימה המתמשכת שלנו, הנוגעת בחייהם של מיליוני לקוחות בכל שנה ומשפיעה עליהם לטובה.

בבסיס ההצלחה שלנו ובלבה של החברה נמצא החזון שלנו להיות בין חברות תכשירי השיער המובילות בעולם ולקיים את הבטחתנו ללקוחותינו בכל מקום שבו הם חיים.

NKS מעבדות, שמפעלה ומשרדה הראשי נמצאים בישראל, מדורגת כיום בין חברות תכשירי השיער המובילות בעולם. אנו פעילים ב-28 מדינות, ומעסיקים משווקים  מסורים  ברחבי העולם.

כחברה עולמית הנמצאת בחזית הטכנולוגיה, חותרת ננוקראטין סיסטם למצוינות ולמובילות באמצעות השקעה מתמדת במחקר, בפיתוח, בייצור ובשיווק של מגוון רחב של תכשירי שיער בטכנולוגיות מתקדמות, שמטרתן לסייע לשיקום ולבריאות השיער.
כחלק מהחזון שלנו, אנו מתחייבים לתת מענה לצרכים שעדיין לא מומשו בתחום השיער, במטרה להוביל לשינוי באמצעות מגוון פתרונות לצורכי לקוחותינו ברחבי העולם.

כחברה בין-לאומית אנו מייחסים חשיבות רבה לקיימות. לכן, כל הנוסחאות הייחודיות והחדשניות שלנו כוללות מרכיבים טבעיים ומאושרים אקולוגית והאריזות כולן ניתנות למחזור. אנו מפעילים טכנולוגיה "ירוקה" על מנת למזער את פליטת הגז ואת כמות הפסולת ממפעלינו ודורשים זאת גם ממפעלי ספקינו, על מנת לצמצם למינימום את "טביעת הרגל הפחמנית" שלנו.

בכל צעד שלנו ניכרים הערכים המנחים אותנו: חדשנות, הקשבה, אמינות, מצוינות, מובילות וקיימות. ערכים אלו מגלמים את האופי שעל פיו פועלת החברה והם המאפשרים לנו לפתח ולהביא לעולם מגוון רחב של תכשירי שיקום וטיפוח שיער מובילים ואיכותיים. ערכים אלה נמצאים בבסיס המחויבות שלנו להוביל לשינוי משמעותי בתחום השיקום, הטיפוח ובריאות השיער.
בשנים האחרנות אנו מפעילים מרכזי טיפולים יחודיים להחלקות והבראת השיער שבסיס הטכנולוגיה והידע הרב של חברת ננוקראטין סיסטם ממומשים במרכז טיפולים אחד בו אתן מוזמנות לשנות את שגרת חייכן ולהנות משיער בריא חלק ומסודר תמיד וכל זאת בעזרת תכשירי השיער המתקדמים ביותר .
השאירי את הספקות בצד ובואי לפגישת ייעוץ ואבחון השיער ונתאים לך את הפתרון המושלם בשבילך ובשביל שיערך.
חייגי אלינו 1-700-708-228 או מלאי את טופס אבחון השיער האינטרנטי ונציג יחזור אלייך בהקדם .