מרכז טיפולים מתקדם להחלקות שיער והבראת השיער 1-700-708-228
דף הבית >> מאמרים >> החלקה ברזילאית ושיקום שיער ננוקראטין סיסטם קשמיר
 


 מה זה ננוקראטין סיסטם  מגע הקשמיר (Nanokratin system)?

 איך יכולה השיטה לעזור לך להפוך את שיער לחלק, בריא ומלא ברק?

 כיצד פועלת השיטה?

פתרון החלקת שיער האולטימטיבית עבור האישה המודרנית

נכון להיום, בסביבת חיינו קיימים גורמים רבים אשר מזיקים לשיערך. ננוקראטין סיסטם מסירה דאגה מליבך והופכת את שיערך לחלק, בריא ומלא ברק.

החלקה ושיקום השיער ננוקראטין סיסטם מגע הקשמיר   (Nanokratin system)

ננוקראטין סיסטם היא השיטה החדישה והמתקדמת בעולם להחלקה ולשיקום השיער. מקורו של השם ננוקראטין במושג "ננו מולקולות של קראטין". גודלה של ננו-מולקולה הוא 0.000000001 ממולקולה רגילה, דבר המאפשר לה לחדור לתוך הסדקים
הקטנים ביותר בשיערך ולמלא אותו בקראטין (החומר האחראי לחוזק, לברק ולרכות השיער). תוצאת התהליך היא שיער חלק, חזק ומלא ברק.

לאיזה סוג שיער מתאים הטיפול בשיטת הננוקראטין סיסטם מגע הקשמיר ללא פורמלין,  ?

השיטה מתאימה לכל סוגי השיער.

כיצד זה פועל מבחינה טכנית?

בעזרת מכשיר מחליק טיטניום ES2440T , הננו-מולקולות (כזכור, אלו מולקולות מזעריות של קראטין) חודרות אל תוך הסדקים הקטנים ביותר בשיערך, מחליקים את השיער ומצפים אותו בננוקראטין (זהו החומר האחראי לחוזק, לברק ולרכות השיער).

החלקה לשיער ננוקראטין סיסטם  מגע הקשמיר    (Nanokratin system)

 הפיתוח המלהיב ביותר בתחום עיצוב וטיפוח השיער.
 השיטה פועלת באופן מיידי על כל סוגי השיער.
 לשיטה מאה אחוזי הצלחה.

מה השוני בין החלקה יפנית והחלקות כימיות שונות אשר קיימות בשוק החלקות השיער ?

החלקת שיער ננוקראטין  מתאימה לכל סוגי השיער אפילו שיער יבש ופגום מאוד שעבר תהליכים כימים קשים כגון הבהרות,גוונים,צבעים ואפילו החלקה יפנית והחלקה ברזילאית שלא צלחו,תהליך ההחלקה נעשה ללא ריאקציה כימית ומרכיבי ההחלקה הם טבעיים ומכילים כמות מרוכזת של קראטין,בשונה מהחלקה יפנית
או החלקה צרפתית ומבחר גדול של החלקות שיער כימיות שאינן משקמות שיער ואינן מתאימות לביצוע על שיער יבש ופגום ואיפילו שיער עם גוונים .


     
 
                

                      מעצבי שיער מובילים בעולם ממליצים על ננוקראטין צפי בסרטון
         
                         
מה זה החלקת שיער ננוקראטין סיסטם  קשמיר ?      

החלקת שיער ברזילאית ושיקום שיער ננוקראטין סיסטם  קשמיר - ננו-טכנולוגית מתקדמת להחלקת שיער ברזילאית ושיקום שיער בטכנולוגית ננו-קראטין המתאימה לכל סוגי השיער, כולל שיער צבוע, שיער עם גוונים ושיער פגום מאוד.הטיפול מבוסס על ננו-מולקולות של   קראטין ,שהנו בעל יכולת חדירה גבוהה לתוך הסדקים שבשיער. כדי לאפשר חדירה שכזו, הננו-מולקולות של הקראטין  הם בגודל של אחד חלקי אלף מתוך אחד חלקי מיליון של המולקולה המקורית (0.0000000001).

הננו-מולקולות של הקראטין  חודרות ומצפות את השיער באמצעות מכשיר האדים או  ומיישר שיער מהפכני בעל משטחי טיטניום ES2400T, המבוסס על טכנולוגיה ננו סיליבר , ובעל בקרת טמפרטורה מדויקת . המכשיר מאפשר לחומרי ההזנה לחדור, לצפות  ותתקן את לב השערה, וליישורה בתהליך ריפוי תרמי אשר הופך את השיער לחלק ובריא, מתקן כל פגם וסדק בסיב השיער, ויוצרים ציפוי של קראטין על ידי אידוי של חומר ממיס ושל שאריות מים שבדרך כלל נמצאים בשיער, ובכמויות גדולות עוד יותר בשיער שהוא יותר נקבובי.
את המוצר השני מוסיפים באמצעות אותה טכניקה. תגובת פולימריזציה מתחילה להתרחש בתוך סדק השיער, והסדק מתמלא לחלוטין. הפולימר שנוצר הופך לדבק פלסטי גמיש שאינו מתמוסס במים, ומגביר את העמידות ואת הגמישות של השיער עד ל 99.9% - כל זאת בטיפול אחד.

נוקראטין סיסטם קשמיר - החלקה לשיער  מובהר   מאוד.

נוקראטין סיסטם קשמיר  - שיטה להחלקה ברזילאית להחלקה טבעית, תיקון ושיקום שיער.

ננוקראטין סיסטם  קשמיר  -  לא רק כדי להחליק את השיער אלא גם להבריא ולהחיות את כל סוגי השיער.                                                    

מוצרי ננוקראטין סיסטם  קשמיר מבוססים על קראטין, קולגן, פוליקנטרניום, וחלבון מן המשי המתקנים ומחיים את  השיער בזמן הטיפול והופכים אותו לשיער חלק ועמיד בפני לחות  .
                                                                                                                                                                                                               
        יתרונות החלקת שיער ננוקראטין

    *
            טכנולוגיה מתקדמת להחלקת השיער שמייצרת ננו מולקולות של קראטין .

    *
          תהליך מהיר ותוצאה מושלמת - מעניק גמישות וברק.

    *
          מתאים לכל סוגי השיער, ומומלץ במיוחד לשיער יבש ופגום מאוד.

    *
          שיטת החלקה ותיקון ושיקום השיער המהירה והיעילה בעולם .   

    *
          אחד הפיתוחים המלהיבים ביותר בעולם החלקות שיער וטיפוח השיער.

    *
          הופך בבת אחת לשיער בריא יותר, וקל יותר לעיצוב ומחזיר את הנעורים לשיער.

    *
          מעניק לשיער יופי, רוך, תנועה, ברק ובריאות מה שלא קיים בהחלקות שיער אחרות.

    *
          פועל באופן מיידי על כל סוגי השיער ועל כל סוגי החלקות השיער:החלקה יפנית,החלקה ברזילאית,החלקה צרפתית,החלקת משי,קליאופטרה

    *
          כעת זה בהישג ידך - במרכז הטיפולים ננוקראטין סיסטם ישראל מרכז להחלקה ושיקום השיער

לאחר טיפול ננוקראטין סיסטם קשמיר , תיהני משיער חלק גם לאחר חפיפה או רחצה בים.

          100% הצלחה מובטחת ובאחריות

    *
        החלקה ברזילאית ושיקום ננוקראטין סיסטם

      ננוקראטין סיסטם שיטה טיפולית וייחודית שייעודה: טיפול, חיזוק ושיקום כל סוגי השיער. הכולל שיער טבעי מקורזל טבעי ויבש, פגום, חסר ברק וגמישות לשיער שטופל כימי כגון: הבהרה, צבע, פסים, סלסול ושאר החלקות שיער למינהן כולל החלקה יפנית.גדולת שיטת טיפול  ננוקראטין סיסטם  אינה רק החלקת שיער, ננוקראטין סיסטם שונה משאר הטיפולים הנמצאים בתחום השיער. שיטה זו נועדה ביסודה קודם לכל לטפל ולשקם את השיער במבנהו הפנימי ללא חומרים כימיקלים חזקים אלא על ידי החדרת מולקולות ננוקראטין וקולאג'ן בנקבוביות השיער ובעיקר לייצור שכבת מגן שתימנע נסיגה בעתיד.

      למה  לבחור  בשיטת ננוקראטין סיסטם ?

      שיטות אחרות המופצות כיום אינן יכולות לטפל בשיער צבוע או מחומצן והתוצאות למרבית השימוש, השיער נראה ללא תנועה טבעית, מקובע מידי וללא מראה טבעי. למראית עין השיער ניראה טוב אך לא למגע. כאשר לעומת שיטת ננוקראטין סיסטם משמש כמקדם הגנה כבר מלכתחילה.לכן ניתן לטפל בשיער צבוע, מחומצן, פסים ואפילו לאחר החלקה יפנית.התוצאות מיידיות, המגע רך יותר, חופשי יותר ובעיקר מרגיש........אמיתי. זוהי הסיבה שאנו משתמשים ננוקראטין סיסטם.
    *
      אין דבר שמשתווה לו    
    *
      אין דבר אחר שמתקרב לתוצאות
    *
      מעניק לשיער יופי, רוך, ברק ובריאות
    *
      פועל באופן מיידי על כל סוגי השיער ועל כל המרקמים (טקסטורות)
    *
      טיפול השיער המושלם (האולטימטיבי)

 מעצבי שיער יאמרו לכם כי בממוצע 90% משיער אדם עשוי מחלבון טבעי מורכב הנקרא קראטין keratin, והוא אחראי לחוזק השיער, לעמידות שלו בפני פגמים ונזקים, לגמישותו, ולברק שלו.

הקראטין בשיער נפגם כתוצאה מהשימוש במחליקי-שיער, צבע לשיער, החלקות יפניות, ייבוש בפן, השפעת השמש, זיהום סביבתי, כימיקלים בבריכות שחייה, ואפילו מהברשת שיער יומיומית. כל אלה עלולים לגרום לשיער להיראות מחוספס ולא מטופח, חסר חיים וחסר ברק, ובנוסף גם להקשות על סירוק וסידור השיער. מתחת למיקרוסקופ אלקטרוני ניתן לזהות את הנזק שמתגלה כבקעים, שברים ומכתשים בשיער, כפי שניתן לראות בשערה המופיעה בתמונה בהגדלה חזקה ביותר.  כעת, עם פריצת דרך בננוטכנולוגיה מתקדמת, מדענים פיתחו שיטה חדשה לחלוטין ופרמננטית להחלקה, תיקון ושיקום השיער לצמיתות, באופן שיחזיר את הזמן לאחור, ויחזיר את שיערך למצב שהועיד לו הטבע – חלק, מבריק וטבעי.

ננוקראטין סיסטם קשמיר הוא פיתוח מתקדם בחזית הטכנולוגיה שמשתמש בקראטין ננו-מולקולרי, העשוי חלקיקים כה זעירים עד כי ניתן למקם מיליוני חלקיקים על גבי ראש סיכה! רסיסי אדים קטנטנים ובעלי כושר חדירה עצום מחדירים וממלאים לחלוטין את חלקיקי הקראטין הננו-מולקולרי לתוך מבנה השיער הפגום. בשלב הבא, באמצעות החדרת אדים נוספת, הננו-מולקולות ננעלות ומתקבעות בתוך השיער באופן בלתי מסיס, בדיוק כמו הקראטין של הטבע!
התוצאה היא שיער יפהפה, חלק ורך (כמו משי), מטופח להפליא ועם ברק שלא ייאמן. השיער הופך בבת-אחת חלק ובריא יותר, וכן קל יותר לסידור. שיטת החלקה ברזילאית ננוקראטין סיסטם קשמיר  nano keratin פשוטו כמשמעו - ננוקראטין מחזירה את החיים לשיער!
מרככי שיער וטיפולים רגילים מכילים לעיתים מולקולות חלבון, אך אלה גדולים מכדי שיצליחו לחדור לתוך עומק מבנה השיער ולפעול ביעילות מושלמת, וכמובן, הם נשטפים החוצה בכל פעם שחופפים את השיער.  שיטת ננוקראטין סיסטם קשמיר  nano keratin   משתמשת באותו חלבון קראטין שנמצא בשיערכם, אך בגודל מזערי ביותר, שננעל לתוך מבנה השיער ומתקן ומחליק את השיער לצמיתות.
החלקה ברזילאית ושיקום ננוקראטין סיסטם קשמיר  nano keratinהיא הטכנולוגיה המתקדמת ביותר – שיטת החלקה ברזילאית תיקון ושיקום השיער המהירה והיעילה ביותר בעולם. כל סוגי השיער מפיקים תועלת מטכנולוגיה חדשנית זו, אך התוצאות המרשימות והדרמאתיות ביותר מהטיפול מתקבלות כשמדובר בשיער נקבובי או פגום ביותר.

המלצות על החלקה ברזילאית - טיפול ושיקום ננוקראטין סיסטם קשמיר  nano keratin:

"יומיים לאחר הטיפול, שערי עדיין מבריק כמו במספרה – ברק שמעולם לא היה לי בעבר, והמגע שלו רך וגמיש במידה שלא תיאמן.  אין כל קשרים או פלונטרים כשאני מברישה אותו. זהו טיפול שאני בהחלט אעשה שוב!"  ג'יין קאנינגהאם, 20/4/2006.
"רק רציתי למסור לכם עד כמה אני מרוצה מהטיפול."

"אחרי הטיפול הראשון, רציתי טיפולים נוספים!! בנוסף, רציתי להגיד שהידע וההתייחסות שלכם הייתה נפלאה ביותר. השריתם עלי בטחון בזכות הידע הנרחב שלכם לגבי הפעולה  של המוצר, ויכולתכם להעביר לי את האינפורמציה בצורה לגמרי הגיונית. כל המוצרים שהמלצתם לסוג השיער שלי היו נהדרים...המון תודות."
עוד החלקות שיער מבית ננוקראטין סיסטם

החלקה יפנית - החלקה ברזילאית - החלקה טבעית - החלקת ננוקראטין -החלקה מינראלית -החלקת שיער ננוגולד -החלקה לשיער
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
+ שלח הצעה כיצד יש לערוך את העמוד