מרכז טיפולים מתקדם להחלקות שיער והבראת השיער 1-700-708-228
דף הבית >> נסיון 5 חלב
 

 

                                                                                                                                                                       

כיצד זה פועל? 

מה זה ננוקראטין סיסטם ? 

החלקת שיער ברזילאית ושיקום שיער ננוקראטין סיסטם - טכנולוגית מתקדמת להחלקת שיער ברזילאית ושיקום שיער בטכנולוגית ננ-קראטין המתאימה לכל סוגי השיער, כולל שיער צבוע, שיער עם גוונים ושיער פגום מאוד. הטיפול מבוסס על ננו-מולקולות של קראטין, שהנו בעל יכולת חדירה גבוהה לתוך הסדקים שבשיער. כדי לאפשר חדירה שכזו, הננו-מולקולות של הקראטין הם בגודל של אחד חלקי אלף מתוך אחד חלקי מיליון של המולקולה המקורית (0.0000000001).

הננו-מולקולות של הקראטין חודרות ומצפות את השיער באמצעות מכשיר האדים / מיישר שיער מהפכני בעל משטחי טיטניום, המבוסס על טכנולוגיה ננו קרמית, ובעל בקרת טמפרטורה מדויקת. המכשיר מאפשר לחומרי ההזנה לחדור, לצפות  ותתקן את לב השערה, וליישורה בתהליך ריפוי תרמי אשר הופך את השיער לחלק ובריא, מתקן כל פגם וסדק בסיב השיער, ויוצרים ציפוי של קראטין על ידי אידוי של חומר ממיס ושל שאריות מים שבדרך כלל נמצאים בשיער, ובכמויות גדולות עוד יותר בשיער שהוא יותר נקבובי. 
את המוצר השני מוסיפים באמצעות אותה טכניקה. תגובת פולימריזציה מתחילה להתרחש בתוך סדק השיער, והסדק מתמלא לחלוטין. הפולימר שנוצר הופך לדבק פלסטי גמיש שאינו מתמוסס במים, ומגביר את העמידות ואת הגמישות של השיער עד ל 99.9% - כל זאת בטיפול אחד.

ננוקראטין סיסטם - שיטה ברזילאית להחלקה טבעית, תיקון ושיקום שיער.

ננוקראטין סיסטם -  לא רק כדי להחליק את השיער אלא גם להבריא ולהחיות את כל סוגי השיער. 

הטכנולוגיה

כימאים מובילים בחברת טנגרה היו הראשונים שפיתחו פריצת דרך טכנולוגית: שימוש בננוקראטין.                                                 ננוקראטין למעשה מצפה את סיב השיער ומתקן את הפגמים הקיימים בסיב השיער, וכך מספק תהליך בריא יותר.

מיישר שיער מהפכני Silver Bullet – The President בעל משטחי טיטניום בטכנולוגיה ננו קרמית, עם בקרת טמפרטורה מדויקת, מאפשר לחומרי ההזנה לחדור, לצפות ולתקן את לב השערה וליישורה, ובאמצעות תהליך ריפוי תרמי יהפוך את השיער לחלק ובריא.

ניתן לבצע את תהליך הטיפול בבית.

את תהליך ההחלקה והשיקום ניתן לבצע במספרות מורשות בלבד.

מוצרי ננוקראטין סיסטם מבוססים על קראטין, קולגן, פוליקנטרניום, וחלבון מן המשי המתקנים ומחיים את  השיער בזמן הטיפול והופכים אותו לעמיד בפני לחות.

היתרונות:

§     טכנולוגיה מתקדמת שמייצרת ננו מולקולות של קראטין

§     תהליך מהיר ותוצאה מושלמת - מעניק גמישות וברק

§       מתאים לכל סוגי השיער, ומומלץ במיוחד לשיער יבש ופגום מאוד

§       שיטת תיקון ושיקום השיער המהירה והיעילה בעולם      

§       אחד הפיתוחים המלהיבים ביותר בעולם טיפוח שיער

§       הופך בבת אחת לשיער בריא יותר, וקל יותר לעיצוב ומחזיר את הנעורים לשיער

§      מעניק לשיער יופי, רוך, תנועה, ברק ובריאות

§      פועל באופן מיידי על כל סוגי השיער ועל כל המרקמים

§    כעת זה בהישג ידך - במספרת אמיר שגב תל אביב

לאחר טיפול בננוקראטין סיסטם, תיהני משיער חלק גם לאחר חפיפה או רחצה בים.

      100% הצלחה מובטח ובאחריות

·         אין דבר שמשתווה לו

  • אין דבר אחר שמתקרב לתוצאות
  • מעניק לשיער יופי, רוך, ברק ובריאות
  • פועל באופן מיידי על כל סוגי השיער ועל כל המרקמים (טקסטורות)
  • טיפול השיער המושלם (האולטימטיבי)

החלקה ברזילאית ושיקום ננוקראטין סיסטם 

מעצבי שיער יאמרו לכם כי בממוצע 90% משיער אדם עשוי מחלבון טבעי מורכב הנקרא קראטין keratin, והוא אחראי לחוזק השיער, לעמידות שלו בפני פגמים ונזקים, לגמישותו, ולברק שלו.

הקראטין בשיער נפגם כתוצאה מהשימוש במחליקי-שיער, צבע לשיער, החלקות יפניות, ייבוש בפן, השפעת השמש, זיהום סביבתי, כימיקלים בבריכות שחייה, ואפילו מהברשת שיער יומיומית. כל אלה עלולים לגרום לשיער להיראות מחוספס ולא מטופח, חסר חיים וחסר ברק, ובנוסף גם להקשות על סירוק וסידור השיער. מתחת למיקרוסקופ אלקטרוני ניתן לזהות את הנזק שמתגלה כבקעים, שברים ומכתשים בשיער, כפי שניתן לראות בשערה המופיעה בתמונה בהגדלה חזקה ביותר.  כעת, עם פריצת דרך בננוטכנולוגיה מתקדמת, מדענים פיתחו שיטה חדשה לחלוטין ופרמננטית להחלקה, תיקון ושיקום השיער לצמיתות, באופן שיחזיר את הזמן לאחור, ויחזיר את שיערך למצב שהועיד לו הטבע – חלק, מבריק וטבעי.

ננוקראטין סיסטם הוא פיתוח מתקדם בחזית הטכנולוגיה שמשתמש בקראטין ננו-מולקולרי, העשוי חלקיקים כה זעירים עד כי ניתן למקם מיליוני חלקיקים על גבי ראש סיכה! רסיסי אדים קטנטנים ובעלי כושר חדירה עצום מחדירים וממלאים לחלוטין את חלקיקי הקראטין הננו-מולקולרי לתוך מבנה השיער הפגום. בשלב הבא, באמצעות החדרת אדים נוספת, הננו-מולקולות ננעלות ומתקבעות בתוך השיער באופן בלתי מסיס, בדיוק כמו הקראטין של הטבע!

התוצאה היא שיער יפהפה, חלק ורך (כמו משי), מטופח להפליא ועם ברק שלא ייאמן. השיער הופך בבת-אחת חלק ובריא יותר, וכן קל יותר לסידור. שיטת החלקה ברזילאית ננוקראטין סיסטם פשוטו כמשמעו - ננוקראטין מחזירה את החיים לשיער! 

מרככי שיער וטיפולים רגילים מכילים לעיתים מולקולות חלבון, אך אלה גדולים מכדי שיצליחו לחדור לתוך עומק מבנה השיער ולפעול ביעילות מושלמת, וכמובן, הם נשטפים החוצה בכל פעם שחופפים את השיער.  שיטת ננוקראטין סיסטם משתמשת באותו חלבון קראטין שנמצא בשיערכם, אך בגודל מזערי ביותר, שננעל לתוך מבנה השיער ומתקן ומחליק את השיער לצמיתות.

החלקה ברזילאית ושיקום ננוקראטין סיסטם היא הטכנולוגיה המתקדמת ביותר – שיטת החלקה ברזילאית ותיקון ושיקום השיער המהירה והיעילה ביותר בעולם. כל סוגי השיער מפיקים תועלת מטכנולוגיה חדשנית זו, אך התוצאות המרשימות והדרמאתיות ביותר מהטיפול מתקבלות כשמדובר בשיער נקבובי או פגום ביותר.

המלצות על החלקה ברזילאית - טיפול ושיקום ננוקראטין סיסטם:

"יומיים לאחר הטיפול, שערי עדיין מבריק כמו במספרה – ברק שמעולם לא היה לי בעבר, והמגע שלו רך וגמיש במידה שלא תיאמן.  אין כל קשרים או פלונטרים כשאני מברישה אותו. זהו טיפול שאני בהחלט אעשה שוב!"  ג'יין קאנינגהאם, 20/4/2006.

"רק רציתי למסור לכם עד כמה אני מרוצה מהטיפול."

"אחרי הטיפול הראשון, רציתי טיפולים נוספים!! בנוסף, רציתי להגיד שהידע וההתייחסות שלכם הייתה נפלאה ביותר. השריתם עלי בטחון בזכות הידע הנרחב שלכם לגבי הפעולה הכימית של המוצר, ויכולתכם להעביר לי את האינפורמציה בצורה לגמרי הגיונית. כל המוצרים שהמלצתם לסוג השיער שלי היו נהדרים...המון תודות."

"לפני החלקה ברזילאית ננוקראטין סיסטם השיער שלי היה חסר ברק, חסר חיים, דק ויבש... הגעתי לגיל המעבר והשיער שלי סבל. עכשיו השיער שלי מלא יותר וקל לסידור, מלא ברק וחיים!! לפני הטיפול הייתי צריכה להסתפר קצר יותר משרציתי בגלל מצבו הגרוע של השיער, ואילו עכשיו שיערי מגיע עד לכתפיים ומקנה לי מראה צעיר יותר, כי השיער מלא תנועה וברק – אני פשוט משאירה את השיער שיתייבש באופן טבעי כפי שהייתי עושה בתקופת נעוריי!! כולם העירו לי על כמה טוב נראה השיער שלי ואני ממליצה על החלקה ברזילאית ושיקום ננוקראטין סיסטם לכולם. אמנם ההוצאה הראשונית על החלקת ושיקום השיער גדולה יותר מטיפול שהייתי עושה לבדי, אך זהו טיפוח שיער במיטבו!"