מרכז טיפולים מתקדם להחלקות שיער והבראת השיער 1-700-708-228
דף הבית >> תעודת אחריות
 

 

 

תעודת  אחריות    

 

רק אצלנו, אחריות מלאה

 

 

אמיר  שגב  המרכז  הארצי  להחלקות  שיער  מעמידים לרשות הלקוחות  את כל הידע והניסיון שנרכשו  במשך שנים רבות בתחום החלקות השיער  בעולם, ובעזרת   בטכנולוגיה מתקדמת, מעניקה פיתרון לאלפי לקוחות מכל קצוות הארץ, הננו-טכנולוגיה, המושג החם ביותר בתחום המדעים כיום, מגיעה אל תחום האסתטיקה והטיפולי שיער.

"ננוקראטין סיסטם", שיטת החלקה  ושיקום השיער  היעילה והמהירה בעולם המעניקה לשיער בריאות, רוך ויופי טבעי הובאה לארץ בידי אמיר שגב, זאת  הטכנולוגיה המובילה בעולם להחלקה וטיפול בשיער.

לכתבה

 

ננוקראטין סיסטם החלקה ברזילאית  – אחריות

אנו  משתמשים בחומרי ננוקראטין סיסטם החלקה ברזילאית   אשר קיבלו את האישורים ממשרד הבריאות ומאושרים לעבודה בישראל, החברה מעניקה אחריות מלאה לכל לקוח/ה שעבר/ה החלקה מסוג זה למשך 6 חודשים בתנאי שהשתמש/ה בשמפו ננוקראטין   מגן שיער  ננוקראטין   במסכת שיער ננוקראטין לשימוש לאחר טיפול  בננוקראטין סיסטם ,  וטיפל/ה בשיערה כראוי וכמפורט באתר.לאחר מס’ חודשים תשוב הלקוחה כדי להחליק את השורשים 

עלות טיפול שורשים הינו כ- 50% מעלות ההחלקה המלאה,

ובכל מקרה סכום שלא יפחת מ-  1000 ₪.

במידה וההחלקה טעונה שיפור לפי חוות דעת של המומחים במרכז  אמיר  שגב  וצריך לתקנה, תיקון זה, אם יתאפשר יתבצע על חשבון אמיר שגב  ללא תשלום נוסף .

בכל מקרה אין החזר כספי. התשלום עבור כל טיפולי ו/או החלקה יפנית יתבצע מראש, אין החזר כספי

החלקה יפנית על בסיס חלב  – אחריות

אנו  משתמשים בחומרי החלקה יפנית  אשר קיבלו את האישורים ממשרד הבריאות ומאושרים לעבודה בישראל, החברה מעניקה אחריות מלאה לכל לקוח/ה שעבר/ה החלקה מסוג זה למשך 6 חודשים בתנאי שהשתמש/ה בשמפו  יוניק   , במסכת נוטרטיב  יוניק  מיוחדת לשימוש לאחר החלקה יפנית על בסיס חלב ,  וטיפל/ה בשיערה כראוי וכמפורט באתר.לאחר מס’ חודשים תשוב הלקוחה כדי להחליק את השורשים 

עלות טיפול שורשים הינו כ- 50% מעלות ההחלקה המלאה,

ובכל מקרה סכום שלא יפחת מ-  1000 ₪.

במידה וההחלקה טעונה שיפור לפי חוות דעת של המומחים במרכז  אמיר  שגב  וצריך לתקנה, תיקון זה, אם יתאפשר יתבצע על חשבון אמיר שגב  ללא תשלום נוסף.

בכל מקרה אין החזר כספי. התשלום עבור כל טיפולי ו/או החלקה יפנית יתבצע מראש, אין החזר כספי.

 

החלקה שיער קליאופטרה   – אחריות

אנו  משתמשים בחומרי קליאופטרה  אשר קיבלו את האישורים ממשרד הבריאות ומאושרים לעבודה בישראל, החברה מעניקה אחריות מלאה לכל לקוח/ה שעבר/ה החלקה מסוג זה למשך 6 חודשים בתנאי במסכת  נוטריב  ושמן  קליאופטרה. במשך  שבועיים  כל  לילה  לאחר  ,  וטיפל/ה בשיערה כראוי וכמפורט באתר.לאחר מס’ חודשים תשוב הלקוחה כדי להחליק את השורשים 

עלות טיפול שורשים הינו כמות  הערכות שהישתמשנו 

ובכל מקרה סכום שלא יפחת מ-  400 ₪.

במידה וההחלקה טעונה שיפור לפי חוות דעת של המומחים במרכז  אמיר  שגב  וצריך לתקנה, תיקון זה, אם יתאפשר יתבצע על חשבון אמיר שגב  ללא תשלום נוסף .

בכל מקרה אין החזר כספי. התשלום עבור כל טיפולי ו/או החלקת שיער  קליאופטרה