מרכז טיפולים מתקדם להחלקות שיער והבראת השיער 03-5279777
ספר אורחים
 
הוסף חתימה
 

דלילה פסקל - ירושלים
(29/10/2008 13:16:00)

לירוי היקר
הכרתי אדם שמתייחס לעבודה שלו באיכפתיות, מסירות ורמה גבוהה, במיוחד בכל נושא ההחלקה. זכיתי ליחס מקצועי ברמה שלא הכרתי לפני כן, יכולתך המקצועית מראה תוצאות מדהימות. טלי ואני רוצות להגיד לך אלפי תודות, על ההשקעה, הרגישות שלך והיחס לכל בקשה שלנו. אתה אדם חרוץ, מסור ומיוחד.
ולאמיר שגב היקר
מספרה ברמה גבוהה עם יחס איכפתי ללקוחות ועם תוצאות טובות בנושא ההחלקה. רואים שאיכפת לכם מהלקוחות, ישר כח לך ולעובדיך.
בברכה
דלילה פסקל

נתאלי ז'ורבסקי   (דואר אלקטרוני)
(07/05/2008 22:46:00)

לצוות הנאמן של אמיר, וכמובן לאמיר עצמו. אין מילים הפי להודות על ה"נס" שחוללתם בשיער שלי. ומעבר לכך על היחס, תשומת הלב, והמקצועיות
תודה נתאלי

שירה דגן
(14/02/2008 20:35:00)

אתם הכי הכי בעולם בשבלי עשיתם לי את האירוע כולם פרגנו בגדול לשיער החלק והגוונים.
תודה לצוות המקצועי

נירית כהן
(29/01/2008 20:14:00)

אני אוהבת אתכם את מקסימים .
קיבלתי המון מחמאות השינוי מאוד יפה
אמיר תמשיך להיות יצירתי וזריק כברק.

חניה גפן נואל
(03/01/2008 18:42:00)

אמיר שגב והצוות מדהימים. כל פעם מחדש מפתיעים בעיצובי השיער ובקוים חדשניים, עלו והצליחו.
מקצועיות : מקצוען


אילה
(20/12/2007 10:14:00)

שלום לכולם,

שמי אילה, הגעתי לאמיר לפני כחודש וזאת לאחר שעשיתי סקר שווקים מאד מעמיק בנושא השיער.
ואני בת 48!
שיערי, היה מתולתל, עבה, ומאד יפה.... כן יפה לאחר שטיפלתי בו לפחות חצי שעה, התפללתי שמזג האויר לא יהיה לח, לא יהיה גשום, לא יהיה חם מדי, מרחתי מלא קרמים.. ומה לא...?? בקיצור בלתי אפשרי!
אז.. הגעתי לאמיר לפתיחת תלתלים. והתוצאות -חכו לסוף! כי לא נתקלתי באדם כה אדיב! כה סימפטי! מעניק שירות מכל הלב וחשוב מכל אמין!
התוצאות: מ ד ה י מ ו ת!
איכות החיים השתנתה ואין לזה ערך כספי! מתקלחת, חופפת, מנגבת, וזהו.
עלות מול תועלת - העלות מתגמדת ל-0 אחד גדול כל הקרמים, שהוצאתי עליהם המון כסף, נזרקים (מישהי רוצה?).
והשיער כה טבעי, עד שאפילו מקורבי לא שמו לב להבדל המאד משמעותי עבורי, רק אומרים "כמה את נראית טוב" גיסתי, חדת העין, אמרה לי שמאד יפה לי ארוך..?? אבל לרגע לא שיערה שעברתי טיפול כלשהו.. מה תגידו?
אני מאשרת לאמיר לתת את מס' הפלאפון שלי לכל מי שרוצה לשמוע את המלצתי ולכל מי שלרגע חושבת שזאת איזו פרסומת סמויה.

המון תודה אמיר,
נתראה במהלך השנים הבאות!

שלך,

אילה

רונה ,אילת   (דואר אלקטרוני)
(10/12/2007 14:37:00)

רציתי לשתף אתכן בחויה שעברתי, ליפני כשלוש שנים עברתי החלקה יפנית אצל ספר באילת הוא ספר די ידוע זה שהשיער לא יצא חלק זה שולי אבל הרגשתי שאותו ספר לא ממש בטוח במה שהוא עושה למזלי לא קרה כלום לשיער ושמעתי על נשים שהשיער שלהם נשבר ונהרס,חברה טובה שלי שעברה לת'א עשתה החלקה ברזילאית אצל אמיר וכשראיתי לא האמנתי פשוט מדהים ובריא לא חשבתי שהחלקה נראת כזה טוב ממש טיבעי וכאילו השיער לא עבר כלום , אז אמרתי לעצמי שניתן עוד צ'נס התקשרתי למיספרה וכבר בשיחה הראשונה הבנתי שהגעתי למקום מקצועי שהגעתי ראיתי שלוש נשים
שהצוות במקום בדיוק מטפל בהם ומעביר אותן את ההחלקה אז גם זכיתי לראות את התוצאות של אותן נשים וכבר הייתי בטוחה יותר ,אז קבעתי תור לעוד שבועיים הכל היה תפוס כבר מראש ,ביום ההחלקה היה ממש מדהים ומהיר לא הייתי צריכה לשבת כלכך הרבה שעות פשוט עבדו עליי במהירות שני בחורים נחמדים מאד ורגשתי מה זה מקצוענות אמיתית יש הבדל עצום בסוג הספרים שנתקלתי בהם לבין אותם אנשי צוות שבמקום כל אחד ואחד יודע לענות את התשובות הנכונות לשאלות שלי בצורה שלא הייתה מביישת רופאים

סיגל ב (מטפלת מקצקו
(29/11/2007 22:06:00)

לשגב ולאלירן היקרים תודה רבה על עיצוב השער שהענקתם לי על היחס החם והאדיבות לזכותם ייאמר שקיבלתי המון מחמאות על הצבע והפסים והתסרוקת החדשה יישר כח
השם שלכם תמיד הולך בראש לזכותכם יאמר שאתם מספר 1
סיגל רבר
(25/11/2007 14:15:00)

מאז שאני זוכרת את עצמי שנאתי את השיער שלי אין לי מילים לתאר (בעצם אני בטוחה יש עוד נשים שמרגישות כמוני) הייתי נותנת את כל הון ביתי כדי פעם אחת לחפוף את השיער ולצאת מהבית ללא הסבל שבפאנים וללא מחשבה תמידית האם הוא יחזיק מעמד מאז זכיתי להכיר את אמיר שגב ונכנעתי בפעם המאה לנסות טיפול חדשני אשר ישנה את שיערי מהקצה - השתנו חיי! השיער חלק, רך ונעים ואין לי כל חשש להרגיש אישה שוב!!!!!!!!!!!!!!!


אבי ידיגר
(14/11/2007 14:12:00)

לכל הגברים אני עשיתי החלקה ברזילאית לפני שבוע אצל אמיר שגב והתוצאות מדהימות השער שלי נראה יותר מלא תודה רבה לכל הצוות המצוין של אמיר שגב !! גברים לא להיתבייש ממליץ בחום!!

יש 25 עמודים
 1  2 3 4    לעמוד הבא