מרכז טיפולים מתקדם להחלקות שיער והבראת השיער 1-700-708-228
דף הבית >> תקנון
 
אתר זה משמש כאתר תדמית וחנות מקוונת למוצרי חברת "אמיר שגב" 

האתר מתופעל ע"י חברת "אמיר שגב "  אשר נמצאת בכתובת: ארלוזורוב 53 תל אביב

כל הזכויות לתכנים, והעיצוב הגרפי המופיעים באתר זה שמורות "לאמיר שגב ".


אופן הקניה
באתר רשאי לקנות כל אדם המחזיק כרטיס אשראי בר תוקף אשר הונפק בישראל או תאגיד רשום בישראל. באתר מוצעים למכירה פריטים המלווים בתמונות. (התמונות נועדו להמחשה בלבד). ליד כל פריט מוצג מחירו בש"ח (כולל מע"מ). משתמש באתר יכול להוסיף לסל הקניות כל פריט וזאת לאחר שהתרשם ממנו וממחירו, המשתמש יכול לשנות כמויות להוסיף ולגרוע פריטים מסל הקניות בכל עת. כמו כן ניתן לשמור את ההזמנה מבלי לסיימה על שרתי האתר ולהמשיכה במועד מאוחר יותר. בסיום ההזמנה יש לגשת לקופה לצורך אישורה .

תשלום
התשלום מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי, כאשר החיוב בפועל נעשה לאחר הכנת החבילה וסמוך לשליחתה. פרטי כרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים בפרוטוקול מאובטח SSL. אם בכל זאת בחר המשתמש שלא למסור את פרטי כרטיס האשראי, אנו ניצור איתו קשר טלפוני ביום העבודה הקרוב כדי לקבל את פרטי כרטיס האשראי.

זמני הספקה
כל הפריטים המוצגים באתר נמצאים במלאי שלנו דרך קבע וזמינים לאספקה עד 14 ימי עסקים . במקרים חריגים בהם אזל פריט מהמלאי , אנו מתחייבים להודיע ללקוח על כל חוסר בפריט ולסכם עם הלקוח את מועד משלוח הפריט החסר. ובכל מקרה לא נעכב משלוח בגלל פריט חסר ללא ידיעת הלקוח והסכמתו , ככלל פריטים חסרים ישלחו בנפרד תוך פרק זמן קצר ובתנאי כי הם קיימים במלאי היבואן או היצרן ולא נחייב בדמי משלוח על הפריטים שהיו חסרים.

משלוח
אנו שולחים את הפריטים לכל מקום בארץ. המשלוח נעשה באמצעות שרות דואר אקספרס או דואר חבילות של רשות הדואר או קבלני לוגיסטיקה ושילוח אחרים. מועדי האספקה המצוינים באתר מסתמכים על תקנון רשות הדואר ועל אחריותה וכפופים להימצאות הקונה בכתובת המשלוח בעת האספקה. לקונה אשר לא ימצא בביתו או משרדו תושאר הודעה ובה מספר הטלפון של מוקד דואר שליחים , לצורך תאום מחודש של מועד האספקה. מובהר שלקוח אשר בחר לקבל את המשלוח באמצעות דואר חבילות רגיל יקבל לביתו הודעה על חבילה הממתינה לו בסניף הדואר הסמוך למקום מגוריו ועליו לקחת את החבילה בעצמו ועל אחריותו. משלוח פריטים בעלי משקל כולל של מעל 20 ק"ג או נפח גדול במיוחד לא ישונע באמצעות רשות הדואר ואנו נתאם טלפונית עם הלקוח את האופן והמועד בו ישלחו הפריטים. להנהלת אמיר שגב & דנדי הזכות המלאה להחליט האם המשלוח יעשה באמצעות שרותי לוגיסטיקה של רשות הדואר או קבלני לוגיסטיקה ושילוח אחרים או באמצעות אמיר שגב & דנדי, וכל זאת לפי שיקול דעתה הבלעדי.

החלפת מוצרים
ניתן להחליף כל מוצר שלם ובאריזתו המקורית תוך 14 יום מיום הקניה. על הפריטים המוחזרים להגיע אל משרדינו בכתובת "ארלוזורוב 53 תל אביב" כאשר הוצאות המשלוח למשרדינו חלות על הקונה. פריטים אשר נפגמו במשלוח יוחלפו על ידנו בפריט זהה ללא כל תמורה כאשר המשלוח יעשה על ידנו ללא כל תמורה, מיד עם הגעת הפריט הפגום למשרדנו.

מידע וטעויות
אנו מתנצלים מראש על טעויות טכניות או שינויים במפרט. ומודים על כל הערה של לקוחותינו לתיקון בהתאם.

מוצרים נוספים
אנו כאן בכדי לשרתך. נשמח לשמוע על פריטים נוספים אשר הנך זקוק להם ואינם כלולים באתר זה. אנא מלא את בקשתך בטופס צור קשר וציין בו את מירב הפרטים הטכניים לזיהוי נכון של הפריט המבוקש.

הצהרת פרטיות
על מנת להשלים את הקנייה על הלקוח למסור את פרטיו האישיים: שם , שם חברה מס תעודת זהות או ח.פ כתובתו, דוא"ל, ומספר כרטיס האשראי שברשותו. מובהר כי כל הפרטים הנמסרים מועברים אלינו כשהם מוצפנים. אנו זקוקים לפרטים אלו כדי להשלים את הליך הקנייה לצורך משלוח הפריטים וחיוב כרטיס האשראי. אנו מתחייבים שלא להעבירם לצד שלישי, להוציא חברת האשראי . החברה תשתמש במידע לצרכי מימוש הזמנתו של הלקוח ממנה ולצורך עדכון הלקוח במוצרים חדשים ובעדכונים העשויים לעניין הלקוח. במידה והלקוח אינו מעוניין לקבל עדכונים כאמור לעיל, ניתנת לו האפשרות החופשית להסיר את שמו מרשימת התפוצה דרך אתר האינטרנט, או לשלוח לחברה דואר אלקטרוני לכתובת
amir@amir-segev.com ולבקש באופן מפורש להוריד את שמו מרשימת התפוצה. החברה שומרת על זכותה לגרוע ו/או להוסיף מוצר ו/או מוצרים ו/או שירות ו/או שירותים מהאתר ו/או לשנות האתר ו/או תוכנו ו/או המחירים ו/או התנאים המופיעים בו בכל עת ללא כל התראה מוקדמת.

הלקוח מצהיר בזאת, כי קרא את תקנון האתר והיינו מודע לתקנון האתר וכי לא תהיה לו או למי מטעמו כל טענה או תביעה כנגד החברה ו/או עובדיה ו/או מפעילי האתר והוא פוטר אותם מכל אחריות לכל נזק שיגרם, במישרין או בעקיפין, בגין מוצר ו/או שירות לרבות מחמת איכותו, טיבו, השימוש בו, איחורים באספקה.

מקום שיפוט
סמכות השיפוט המקומית בכל עניין ומחלוקת תהיה נתונה אך ורק לבית המשפט המוסמך בית המשפט השלום בתל אביב .