מרכז טיפולים מתקדם להחלקות שיער והבראת השיער 03-5279777
דף הבית >> מאמרים >> הטיפים שיכינו אותך לקיץ
 


הטיפים שיכינו אותך לקיץ 
 

באדיבות :אמיר שגב

 

                                                                

 

            הסרת שיער

            בחורף יכולנו ללכת עם שיער מיותר בחלקי הגוף, אך לקראת הקיץ מומלץ
            להסיר השיער

            התכשירים בשוק הם מגוונים, החל מסכין הגילוח הנותן פתרון מהיר, אך השיער גם יצמח מהר וכלה בלייזר, שזהו טיפול המבטיח הרחקת שיער לצמיתות אך עלותו יקרה , אך אם החלטת לעשות טיפול זה, מומלץ לבצע סקר שוק מקיף, ההבדלים במחירים מאוד משמעותיים.

ההסרה המבטיחה הרחקת שיער לתקופה ארוכה והיא גם זולה היא כמובן השעווה, השעווה מרחיקה השיער לחודש לפחות ויש נשים שאפילו לזמן ממושך יותר. המכשיר "המתחרה" בשעווה הוא המכשיר להסרת שיער שבכל שנה יוצא במהדורה חדשה המבטיחה הפחתת כאב או התאמה למריטת השיער במקומות רגישים בגוף.

קיימים בשוק גם קרמים שונים להורדת השיער, אך הקרם גם כסכין מבטיח הרחקת שיער לתקופה קצרה, כיום נמצא בשוק קרם להרחקה שיער בצירוף סכין ללא להב כדי להבטיח גישה למקומות שקשה להגיע אליהם.

                               

            חיטוב הגוף

כדי להיפטר מהקילוגרמים המיותרים שצברנו בחורף ויכולנו לכסות אותם עם באין מפריע תחת המכנס והג'קט, כמובן ההמלצה היא דיאטה מבוקרת וספורט כגון: הליכה, חיטוב הגוף, פעילות אירובית וחדר כושר. אך אלה הרוצים תוצאה מהירה יותר אך יקרה יותר, בשבילם קיימים מכונים לשאיבת שומן וכן מכוני יופי המבטיחים שנפתר מהצילוליטיס ע"י טיפולים במכשירים המבטיחים עיסוי והמרצת השרירים.

                             

            טיפוח השיער

חילוף העונות במקרים רבים משפיע על נשירת השיער. קיימים מגוון תכשירים בשוק המנסים לסייע למזער את הבעיה, החל משמפו ומייצב לחיזוק השיער וכלה במסכות ותכשירים המכילים מינרליים דוגמת פיסולית , ופיסוליקון.  המכילים מיקרו

 פולימרים היוצרים מעטה סביב השיער ,ומשמרים את לחות השיער .

המסייעים לטיפוח השיער. תכשירי שיער המומלצים לשימוש בקיץ הם התכשירים המכילים מסנני קרינה ומבטיחים לשיער הגנה מפני חומרים היכולים להזיק לו, כמו מי הכלור בבריכה.

                                        

            לחות העור

בחורף מכיוון שהלחות נמוכה יותר ועורנו נוטה יותר להיות יבש, מומלץ להשתמש בקרמים עשירים בלחות, בקיץ לעומת זאת הלחות גבוהה (בגוש דן במיוחד) מומלץ לעבור להשתמש בקרמים בעלי מקרם קליל יותר על בסיס מים וכמובן המכילים מסנני קרינה. בכל פעם שאת מורחת קרם על הפנים אל תשכחי את הצוואר כמובן שעורו עדין במיוחד וזקוק ללחות לא פחות מהפנים.

           

            איפור

בקיץ תראי הרבה יותר טוב באיפור קליל ובצבעים בהירים.

גם הצלליות לעיניים וגם הסומק מומלץ שיהיו בהירים.

כדי שהאיפור יראה קליל מומלץ להשתמש במייק-אפ נוזלי על בסיס מים והמכיל מסנני קרינה ובפודרה בהירה,. לשפתיים מומלץ צבעים בהירים ויעניקו גם ברק ולחות. בשוק קיימים אודמים שונים המעניקים גם לחות לשפתיים וכמובן הבליסטיקס שהוא מעניק גם לחות וגם ברק.

 

          

                               

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page