מרכז טיפולים מתקדם להחלקות שיער והבראת השיער 03-5279777
דף הבית >> מאמרים >> הטרנדים העכשווים והנועזים ביותר בעולם העיצוב השיער
 

 

שיא האופנה: הבזקי צבע של ירוק, כחול וורוד


IDA פרופסיונאל השיקו סדרת צבעי שיער חדשה HAIR GRA XF

 

טכנולוגיה חדשנית לצביעת שיער  ננו פיגמנטים בשיטה אלקטרוגנטית  

באדיבות:אמיר שגב


צבעי שיער קיץ 2006  

 

 
 

חברת "IDA" פרופסיונל יוצרת טרנדים אופנתיים במראות השיער ומשיקה קולקציות צבעי שיער בינלאומיות המשמשות השראה ליצירתם של מעצבי שיער בכל העולם . המגמות החדשות באופנה לצבעי שיער עדכניים, מפתיעים ומתוחכמים. שילוב מגמות אלו עם עיצוב שיער וטכניקות גזירה יוצר את המראה האופנתי של הקולקציות שהשיער שלנו  בקיץ 2006  קווים נקיים וחדים עם קווים מעוגלים ומתוחכמים. עם גוונים בצבעים בוהקים ,ירוק,ורוד,כחול,ברונזה כתום, הם הטרנדים החמים בשיער לקיץ


הקולקציה החדשה הינה השתקפות של הטרנדים העכשווים והנועזים ביותר בעולם העיצוב השיער

 טיפים חשובים לשמירה על השיער בקיץ ייבוש באוויר  קר

שיער, ממש כמו עור הפנים, משתנה כל הזמן. סיבות חיצוניות כמו מזג אוויר משפיעות עליו וגורמות לנזקים. השיער החשוף לשמש, מלח ומי כלור בקיץ, זקוק להגנה ולטיפול משקם היבשה רבים מאיתנו סובלים משיער בעייתי וקשה לסידור כל השנה, אולם בקיץ השיער ועור הקרקפת נמצאים בתקופה רעה במיוחד. כאשר מזג האוויר מתחלף ונהיה חם, השיער מתייבש וקשה יותר לסדר ולעצב אותו.

התפישה של חברת " IDA " לקיץ 2006  השתקפות של הטרנדים העכשווים  בעולם ', ערבוב הסגנונות, שילוב של חדש וישן יחד עם מוטיבים התספורות קצוות באורכים שונים, הצבעים השולטים: גוונים חומים, גווני דבש, קולה וקרמל, גווני פלטינה ושמפניה ושילוב של גוונים כחול,ירוק,ורוד,אדום להבה, כתום ברונזה

כמה טיפים לטיפול בשיער בעונת הקיץ , באדיבות אמיר שגב , מנהל מקצועי  חברת  " IDA"

לשמירה על השיער לח עם חיוניות מומלץ  בקיץ ייבוש באוויר  קר

 

 

תספורת: אחרי החורף  מומלץ לחדש את קו התספורת ובמיוחד לגזור את הקצוות המפוצלים והשיער השרוף. מומלץ לרענן את השיער ולעדכן אותו בתספורת קיצית  חדשה. מומלץ לגזור קצוות אחת לחודשיים ולחדש את התספורת. השיער ייראה בריא ומבריק יותר.

חפיפה יומיומית אינה מומלצת והמינון הנכון הוא חפיפה אחת לשלושה ימים. כך לא נגרום להתייבשות השיער, השומן הטבעי יגן על הקרקפת וישמור על לחות וברק. לאחר החפיפה מומלץ לספוח היטב את המים עד להיותו של השיער כמעט יבש ואז להשתמש בקרם לחות "נוטרטיב טריטמנט" להזנת השיער ועיצובו הרצוי.

מסכת מגנטים: בקיץ במיוחד מומלץ לטפל בשיער עם מסכת  מגנטים "הייר רזיסטנט" לתיקון סיב השיער. (כל שיער והסוג שלו). מסכת מגנטים "הייר רזיסטנט"  מרוכזת מתקנת את סיב השיער  ומשמרת את הלחות הטבעית   שאבדה לו..

טיפולים בבית: מומלץ לטפח את השיער בבית על מנת להבריא ולחדש אותו. יש  להשתמש ב"מג'יק טאץ" המכיל ננו פולימרים חומצות אמינו  ויטמינים  בכדי לעטוף ולאחד את  השיער והקצוות המפוצלים. ניתן להשתמש האלה באופן יומיומי, ולהשתדל לעטוף בעיקר את קצות השיער. מחליקות, מאחדות ומטפחות את השיער.    

 

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...