מרכז טיפולים מתקדם להחלקות שיער והבראת השיער 1-700-708-228
דף הבית >> מאמרים >> איפור עיניים – כמה המלצות!
 

איפור עיניים – כמה המלצות!

 

 באדיבות:דליה.יצללית 

כדי לפתור את הבעיה, בצעי כמה פעולות לפני השימוש בצללית: מרחי שכבת מייק-אפ עדין או קונסילר סביב כל העין, במיוחד באזורים הכהים יותר. לאחר מכן הניחי שכבת פודרה בעזרת כרית באופן יסודי, ורק אחר-כך התפני למרוח את הצללית שלך. 

עיניים גדולות 

מי שחושבת שכדי להשוות לעיניים מראה גדול יותר עליה להבהיר את האזור סביב העין – טועה!

ככל שנכהה סביב העין, כך היא תיראה גדולה יותר, וזאת למה? מכיוון שהאיפור הכהה קובע מחדש את קווי המתאר שלה. רוצה ניסוי?

מרחי צללית לבנה סביב עין אחת וצללית שחורה סביב עין שנייה, ותראי איזו עין נראית יותר גדולה. זו גם הסיבה שלאחר מריחת מייק-אפ או קונסילר סביבן, העיניים נראות לעיתים קטנות יותר, אבל זה למטרה טובה: עכשיו, כשהכל בגוון אחיד, ניתן להכהות במקומות הנכונים בעזרת הצללית: על העפעף, בפינת העין ומתחת לריסים התחתונים. בשלב הבא, עיגול הריסים ומריחת מסקרה יגדיל אותה עוד יותר. ויש גם את עניין העפרון הכהה בתוך העין, אשר טיפה יקטין אותה, אולם מצד שני גם יצר אותה וייתן לה צורה חתולית.

אייליינר

אי אפשר להתעלם מהאפקט החזק של האייליינר.

הנה כמה טיפים למריחה מוצלחת: 

-           העדיפי למרוח אייליינר בישיבה ליד שולחן איפור, מכיוון שכך תוכלי להניח מרפק על השולחן ולייצב את היד ככל האפשר. 

-           במריחה האייליינר עובדים עם מעט צבע, ולכן כדאי להספיג מעט את המברשת בטישיו לפני המריחה, להסרת עודפי צבע וגושים.

-           לפני המריחה יש לסגור את העין ולמתוח את העפעף כלפי הצד או כלפי מעלה, כדי שהעור יהיה חלק ככל האפשר. 

-           את האייליינר מורחים ממש בקו הריסים, כדי למנוע רווח לא מחמיא. גם אם נראה לך שאת צובעת על הריסים עצמם – אל תדאגי, ברגע שהעין נפקחת תגלי שהקו נמצא במקומו הנכון.

-           הקפידי לא להפעיל לחץ חזק מדי של המברשת לכיוון העפעף, מכיוון שהקו עלול להתעקם ולהכתים את העפעף. 

-           מרחי את האייליינר מפנים העין לכיוון הקצה החיצוני, או בשני שלבים: מהקצה החיצוני עד האמצע, ומהקצה הפנימי עד הפגישה עם הקו.

-           הניחי לקו האייליינר להתייבש כ – 10 שניות לפני שאת פותחת את העין. 

-           את קו העין התחתון לא מומלץ לאפר עם אייליינר נוזלי, אלא בעזרת עיפרון עיניים.

 -           כמה רעיונות לשימוש באייליינר להשגת שינוי מראה:

לקירוב עיניים רחוקות מדי יש להתחיל את קו האייליינר ממש בתחילת העפעף, בצד הקרוב לאף. לעומת זאת, להרחקת עיניים קרובות מדיי יש להתחיל את קו האייליינר במרחק של כשליש עפעף מהאף, ולמשוך אותו כמה שיותר לכיוון החיצוני של העין. להרמת עין נפולה יש להטות מעט את סופו של קו האייליינר, מעט לפני סיום העיקול של העפעף, כלפי מעלה.

למראה מעושן, ניתן לעבור על קו האייליינר (לאחר ייבוש מלא) עם מברשת צללית דקיקה, ולטשטש כלפי מעלה

מעגל ריסים

מעגל ריסים עושה בעיניים שינוי מדהים. הסיבה לכך היא שרוב הריסים האנושיים ישרים, ולא רק שאינם מגדילים ופותחים את העין, אלא דווקא מקטינים את קו המתאר שלה. מעגל הריסים אינו חותך ריסים ואין לו שום טריק מיוחד. מדובר בסך הכל בחתיכת גומי על מתכת, שפשוט לחוץ עליהם ומעגל אותם כלפי מעלה. מניחים בפנים את הריסים, קצת לעומק, לוחצים בזהירות (לוודא שתפסנו רק ריסים) ומגדילים את הלחץ בהדרגה למשך כ – 8 שניות, כי יותר חזק פירושו יותר עגול. לאחר מכן מורחים מסקרה מכל סוג שהוא מהצד הפנימי, ואחרי שהמסקרה מייבשת אפשר לעגל שוב. התוצאה יכולה להדהים אתכן כל כך, שתשקלו אפילו לוותר על צלליות! 

התאמת איפור לצבע העין 

-           עיניים חומות: צבע עיניים חום אינו מוגבל בשום צורה, וכל הצבעים מתאימים לו. בניגוד לאמונה הרווחת, איפור עיניים בגווני כחול מחמיא מאוד לבעלות עיניים חומות.

-           עיניים כחולות: הגוונים המחמיאים לבעלות עיניים כחולות הם גווני החום והאפור, הסגולים, בורדו וחציל.

שימוש בשחור יעניק לעין כחולה חמימות, ושימוש בגווני הכחול – קרירות. גווני הירוק אינם מחמיאים לבעלות עיניים כחולות. 

-           עיניים ירוקות: הגוונים המחמיאים לבעלות עיניים ירוקות הם החומים והאפורים, הסגולים, בורדו וחציל, גווני זהב וירוק חאקי. שימוש בשחור יעניק לעין ירוקה חמימות. גווני הכחול אינם מחמיאים לבעלות עיניים ירוקות.

-           עיניים בצבע דבש (ירוק-חום): הגוונים המחמיאים ביותר הם אלו המבוססים על אדום, ה"מקפיצים" החוצה את צבע העיניים הירוק.


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page