מרכז טיפולים מתקדם להחלקות שיער והבראת השיער 1-700-708-228
דף הבית >> מאמרים >> שיערך מוכן לחורף?
 

שיערך מוכן לחורף?!!!

 

 

באדיבות :אמיר שגב

 

הקיץ הסתיים והסתיו עומד בפתח. בדרך כלל עם שינוי האקלים מגיע הרצון שלנו גם לשינוי.

לאחר עונת הקיץ מומלץ לגזור את קצוות השיער ב 2-3 ס"מ לפחות, וזאת עקב  נזקי השמש, הכלור ומי הים אשר גרמו לנזקים לשיער המתאפיינים בחוסר ברק, קצוות מפוצלים ושיער דהוי.

בקיץ בגלל החום והזיעה, רובנו חופפים את השיער כמעט בכל יום, דבר המונע מהשומן הטבעי של השיער להגיע לקצוותיו, לכן בחורף מומלץ לצמצם את מספר החפיפות.

חשוב ביותר להזין את השיער במסכה NUTRITIVE טוטאל ריפר טריטמנט המכילה מרכיבים חיוניים המשפרים את מרקמו של השיער כגון: חומצות אמינו, קולגן ושמנים צמחים המענקים ביחד טיפול אינטנסיבי ועמוק למבנה הפנימי של השיער ומשפרים את מראהו.

מומלץ להוסיף טיפות שמן לטיפוח ושיקום שיער -VITAL ויטמינים המחזירות לשיער את הברק ומקנים לשיער מראה בריא.

צבעי השיער בחורף 2006-2007

צבעי החום ממשיכים אתנו גם בחורף הקרב ובא, חומי השוקולד, חום אדמדם וגווני נחושת. כמובן הבלונד הנצחי ממשיך איתנו גם החורף הזה, שילוב של גוונים  בשלל צבעים, ירוק  כחול ורוד ועוד

שובו של הפוני  בעונת החורף הקרובה 

כמו כן, הטרנד הבולט באופנת השיער לעונת החורף הקרובה הנו שובו של הפוני הקצר , על כל סוגיו: פוני  מדורג  היושב על המצח , פוני קצר ומעליו פוני ארוך , חצי פוניח ועוד.

 

 

התאמת הפוני למבנה הפנים:

לבעלות מבנה פנים צר ו/או בעלות מצח גבוה, מומלץ לעדן את מראה הפנים באמצעות הוצאת קצוות שיער מאזור הפוני והצדדים. המראה המתקבל הוא הרבה יותר מרוכך ומעודן.

 

לבעלות פנים עגולות ומלאות מתאים פוני עם קצוות שיער (פוני), משוחררות או חצי פוני . מסורק הצידה  מתוח יבליט את העגלגלות של הפנים ולא יחמיא.

 

 

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page